Ploterpapīrs 914x30m 180g Matt Coated (97003021)
€59,00
7215A Matt Coated Paper 30 m 914 mm 180 GM2
Noliktavā 3 prece/-es
Apraksts
| Product ID | 97003021 |
| Description | 7215A Matt Coated Paper 30 m 914 mm 180 GM2 |
| Pallet quantity | 80 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 30 m |
| Width (mm) | 914 mm |
| Grammage (g/m2) | 180 g/m2 |
| Productgroep | 7215A |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|





