Par IB Serviss – Canon Biznesa Centrs

IB Serviss ir vadošais biroja un mediju tehnikas tirdzniecības un servisa uzņēmums Latvijā. Tajā darbojas vairāk kā 50 darbinieku. Uzņēmums jau kopš 1992.gada nodarbojas ar biroja tehnikas tirdzniecību, konsultācijām un servisa pakalpojumiem Latvijas tirgū un ir apliecinājis sevi kā veiksmīgu un stabilu uzņēmumu un partneri. Šobrīd IB Serviss ir arī autorizētais Canon pārstāvis un pilda Canon Biznesa Centra Latvijā funkcijas.

IB Serviss darbības virzieni

Galvenie uzņēmuma darbības virzieni ir biroja tehnikas, foto un video tehnikas, dokumentu apstrādes iekārtu, vizuālās prezentācijas tehnikas un datortehnikas tirdzniecība. Papildus tam tiek nodrošināta arī biroja tehnikas noma lielākajiem Latvijas uzņēmumiem. IB Serviss veic arī biroja un mediju tehnikas servisu un garantijas un pēcgarantijas remontus, kā arī visu šo iekārtu ekspluatācijas materiālu tirdzniecība un piegādi.

Canon Biznesa Centrs

Uzņēmuma lielākais sadarbības partneris ir Japānas uzņemums Canon Inc., kuru IB Serviss pārstāv Latvijā jau kopš 1993. gada un tam ir piešķirts Canon Biznesa Centra statuss. Līdz ar to arī pienākums nodrošināt visu Latvijā un ES pārdodoto Canon biroja un mediju tehnikas garantijas apkopes un remontus. Šīs funkcijās tiek nodrošinātas ar piecu filiāļu palīdzību visā Latvijā – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā un Rēzeknē. Šeit Jūs varat ne tikai iegādāties un saņemt konsultācijas no autorizētiem speciālistiem, bet arī vērsties iegādes un servisa gadījumos

Cann logo - ibserviss.lv

Piedāvājuma plašums un citi zīmoli

IB Serviss veikalos tiek piedāvāts daudz plašāks produktu klāsts nekā tas ir Canon sortimentā. Tā Jūs varat atrast arī somas, stabilizātorus kamerām, studijas gaismas un aprīkojumu, statīvus un daudzko citu. Lai to visu nodrošinātu, IB Serviss sadarbojas ar tādiem zīmoliem kā Lowepro, Ricoh-Pentax, Monfoto un daudziem citiem. Tieši tādēļ, gadījumā, ja Jums ir nepieciešams veikt citu zīmolu biroja, vai mediju tenikas remontu, droši vēršaties mūsu servisa centrā, jo esam iekrājuši pieredzi arī citu ražotāju sortimenta apkopēs un remontā.