Ploterpapīrs IJM021 841x120m 90gm2 Paper (97024719)
€49,00
IJM021 841x120m 90gm2 papīrs, iepakojums 1-paka.
Paredzamais piegādes laiks ~2 nedēļas
Apraksts
| Product ID | 97024719 |
| Description | IJM021 Standard90 110×0,841 FSC 110 m 841 mm 90 GM2 A0 |
| Pallet quantity | 35 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 110 m |
| Width (mm) | 841 mm |
| Grammage (g/m2) | 90 g/m2 |
| DIN formaat | A0 |
| Productgroep | IJM021 |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|




