Ploterpapīrs IJM616 Art Canvas Satin 1.620mm x 25m 425 GM2
€849,00
Ploterpapīrs IJM616 Art Canvas Satin 1.620mm x 25m 425 GM2
Paredzamais piegādes laiks ~2 nedēļas.
Apraksts
| Product ID | 97475559 |
| Description | IJM616 Art Canvas Satin 25 m 1.620 mm 425 GM2 |
| Pallet quantity | 20 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 25 m |
| Width (mm) | 1.620 mm |
| Grammage (g/m2) | 425 g/m2 |
| Productgroep | IJM616 |
| Flame retardancy | M1 Non-flammable, high cal. |
| Print side | Print Outside |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|




