IJM805 Poster Paper 100mx1.600 mm 170GM2
€193,00
Divkārši pārklāts papīrs augstākās kvalitātes digitālajai drukai, plakātiem par ekonomisku cenu līmeni.
Šim papīram ir mīksts zīda pārklājums izcilai lasāmībai.
Reklāma
Plakāti
Augstas klases izskats
FSC® sertificēts
Piegādes laiks ~2 nedēļas.
Apraksts
| Product ID | 97005607 |
| Description | IJM805 Poster Paper MCSi 170G 100×1,600 FSC 100 m 1.370 mm 170 GM2 |
| Pallet quantity | 16 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 100 m |
| Width (mm) | 1.600 mm |
| Grammage (g/m2) | 170 g/m2 |
| Productgroep | IJM805 |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|









