Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM
€419,00
info: gatis.gerkis@ibserviss.lv; Mob. 26498366
Mazs, viegls tālummaiņas platleņķa objektīvs ikdienai
Uzsāciet strādāt ar pilnkadra bezspoguļa kameru, izmantojot kompaktu un vieglu objektīvu, kas piedāvā uzlabotu attēlu stabilizēšanu, gandrīz nedzirdamu darbību un lielisku attēlu kvalitāti.
Noliktavā 2 prece/-es
Apraksts
Mazs un viegls RF sērijas 10-18 mm tālummaiņas objektīvs, ko varat izmantot ikdienā, lai izpētītu radošās iespējas.
Papildu informācija
| Ražotājs | Canon |
|---|---|
| Objektīva stiprinājums | Canon RF |
| Objektīva veids | Standarta zooms |
| Fokusa garums | 10-18mm |
| Diafragma | F4.5-6.3 |
| Minimālais fokusēšanas attālums | 0,086 m |
| Attēla stabilizācija | Ir, optiskā, 4,5 pakāpju |
| Autofokuss | Jā |
| Filtra diametrs | 49mm |
| Svars bez iepakojuma | 150 g |









