You are currently viewing Canon 2021. gada pavasara naudas atmaksas akcija

Canon 2021. gada pavasara naudas atmaksas akcija

Canon 2021. gada pavasara naudas atmaksas akcija ir klāt! Ja esi vismaz 18 gadu vecs Latvijas iedzīvotājs un Tevi interesē foto, iesakām izmantot šo iespēju atjaunināt savu tehnikas parku. Sākot no 1. aprīļa, līdz pat 30. jūnijam, pasūtot kādu no akcijā pieejamajām iekārtām, saņemsi naudas atmaksu no Canon. Ja Tevi interesē šāds piedāvājums, lasi līdz galam šo rakstu un uzzini vairāk!

Naudas atmaksas akcijā pieejamā fototehnika

Naudas atmaksas akcijā tiek piedāvāta tikai un vienīgi Canon foto tehnika. Šis piedāvājums neattiecas uz biroja iekārtām. Akcija neattiecas arī  uz lietotām, uzlabotām vai atjaunotām precēm, kontrabandas precēm, precēm, saistībā ar kurām jebkādā veidā ir pārkāptas Canon uzņēmumu grupas intelektuālā īpašuma tiesības (piemēram, ar paralēlā importa jeb pelēkā tirgus precēm). Vairākas no akcijā iekļautajām precēm ir novērtētas kā EISA 2020. gada labākie produkti

Ko var iegādāties akcijas ietvaros?

Akcijā ir ietvertas sekojošas preces:

Kādi ir ierobežojumi, pērkot akcijas preci

Atsevišķas akcijas preces var tikt pārdotas kā tikai kameras korpuss, objektīva komplekta daļa vai komplekts, taču katram komplektam drīkst izmantot tikai VIENU akcijas piedāvājumu. Ja komplekts ietver divas Akcijas preces, dalībniekam būs jāizvēlas viena prece, kurai piemērot akcijas piedāvājumu. Pirkumiem jābūt īstiem, un par tiem jānorēķinās ar skaidru naudu vai tās ekvivalentu.

Kā notiks naudas atmaksa?

Akcijas dalībnieki, iegādājoties Akcijas preces, saņems naudas atmaksu norādītajā apmērā 4-6 nedēļu laikā tiešā BACS pārskaitījuma veidā uz dalībnieka bankas kontupēc tam, kad Canon saņems derīgu akcijas piedāvājuma pieprasījumu. Alternatīvas atmaksas iespējas netiks izmantotas, un izmaksa netiks veikta skaidrā naudā vai ar bankas čeku. Par katru derīgu akcijas piedāvājuma izmantošanas pieprasījumu tiks veikts tikai viens BACS maksājums. Ja akcijas preci iegādasieties kā juridiska persona un  esat reģistrēts PVN maksātājs, naudas atmaksas saņemšanas gadījumā tā var samazināt jūsu pirkuma ar nodokli apliekamo vērtību, tāpēc jums, iespējams, būs jāsamazina priekšnodokļa summa.

Lai iesiegtu savu akcijas pirkumu, izmantojiet šo saiti: https://ej.uz/ybw8 

Kopsavilkums

Akcijas rīkotājs ir uzņēmums Canon Oy, bet IB Serviss kā oficiālais Canon Servisa centrs un autorizētais pārstāvis Latvijā ir pilnvarots šo akciju īstenot. Aicinām izmantot iespēju izdevīgi iegādāties modernāko fotoaprīkojumu. Akcijā tiek piedavāta profesionāļu vidū atzīta un augsti novērtēta fototehnika, tādēļ uzskatām, ka šī ir vērtīga akcija ikvienam Latvijas fotogrāfam, kurš novērtē kvalitāti par labu cenu.

Lūdzam pirms piedalīšanās akcijā rūpīgi iepazīties ar pielikumā pievienoto nolikumu >> https://ej.uz/7ri5

Atbildēt