IJM021 Standard 610 mm x 50m FSC 90 GM2 papīrs(97003452)
€18,00
IJM021 Standard 610 mm x 50m FSC 90 GM2 papīrs
Iepakojumā 3 ruļļi, cena dota par 1 rulli.
Piegādes laiks ~2 nedēļas
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Apraksts
| Product ID | 97003452 |
| Description | IJM021 Standard90 50×0,610 3P FSC 50 m 610 mm 90 GM2 |
| Pallet quantity | 25 BX |
| Minimum Order Quantity | 1 BX |
| Delivery Unit | 1 BX |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 50 m |
| Width (mm) | 610 mm |
| Grammage (g/m2) | 90 g/m2 |
| Productgroep | IJM021 |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 3 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|



