Ploterpapīrs 610×30 140g Matt Coated (97003014)
€41,00
8946A Matt Coated Paper 30 m 610 mm 140 GM2
Apraksts
| Product ID | 97003014 |
| Description | 8946A Matt Coated Paper 30 m 610 mm 140 GM2 |
| Pallet quantity | 80 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 30 m |
| Width (mm) | 610 mm |
| Grammage (g/m2) | 140 g/m2 |
| Productgroep | 8946A |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|





