Ploterpapīrs 610x50m 80gr Standard Paper (97006109)
€14,75
ploterpapīru ceļvedis https://mediaguide.cpp.canon/
Cena dota par 1gb papīra rulli. iepakojumā ir 3 gb ruļļi.
| Item code | Width | Length | Thickness | Rolls/box | Core | ||
| m | m | g/m2 mic | |||||
| 4281V Standard Paper 80 g FSC | This replace item 1569B | ||||||
| 97006111 | 1.067 | 50 | 80 | 1 | 2″ | ||
| 97006110 | 0.914 | 50 | 80 | 3 | 2″ | ||
| 97006109 | 0.610 | 50 | 80 | 3 | 2″ | ||
Noliktavā 46 prece/-es
Apraksts
| Product ID | 97006109 |
| Description | 4281V Standard Paper 80 50×0,610 3P FSC 50 m 610 mm 80 GM2 |
| Pallet quantity | 25 BX |
| Minimum Order Quantity | 1 BX |
| Delivery Unit | 1 BX |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 50 m |
| Width (mm) | 610 mm |
| Grammage (g/m2) | 80 g/m2 |
| Productgroep | 4281V |
| Usage | 3 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|
Jums arī varētu patikt…
-
Izpārdošana!

Ploterpapīrs 610x30m Screen Film 150g, 2444V534
Original price was: €255,00.€195,00Current price is: €195,00. Pievienot grozam -

IJM258 610x30m 170gr Photo Paper Gloss FSC
€118,00 Pievienot grozam -
Izpārdošana!

Ploterpapīrs 610×45.7m HP Natural Tracing
Original price was: €45,00.€33,00Current price is: €33,00. Pievienot grozam -

610x30m 1514C Water Resistant Matt Polypropylene 110g/m² plēve (97004477)
€169,00 Pievienot grozam -

Ploterpapīrs 610x30m 120g Opaque White (97003026)
€35,00 Pievienot grozam -

Ploterpapīrs 610x30m 180g Matt Coated (97003020)
€44,00 Pievienot grozam -

Ploterpapīrs 610x30m Satin Photo Paper 170g (97003323)
€118,00 Pievienot grozam -

Ploterpapīrs 610x50m 75gr Draft Paper (97006092) 3-paka
€43,00 Pievienot grozam



