Ploterpapīrs 841×50 90gr Standard (97003453)
€24,00
Ploterpapīrs 841×50 90gr Standard. Iepakojumā nāk 3-pakā. Cena dota par 1gb rulli.
Paredzamais piegādes laiks ~ 2 nedēļas
Apraksts
| Product ID | 97003453 |
| Description | IJM021 Standard90 50×0,841 3P FSC 50 m 841 mm 90 GM2 |
| Pallet quantity | 25 BX |
| Minimum Order Quantity | 1 BX |
| Delivery Unit | 1 BX (3 rolls) |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 50 m |
| Width (mm) | 841 mm |
| Grammage (g/m2) | 90 g/m2 |
| Productgroep | IJM021 |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 3 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|






