IJM148C PremPlus230 50×1,000 FSC 50 m 1.000 mm 230 GM2
€93,00
IJM148C 50mx1,000mm Premium paper 230gr FSC.
Šis Premium papīrs ir augstas kvalitātes matēts krītpapīrs noformējuma kvalitātes CAD un GIS. Lieliskas kvalitātes standarti prezentācijām un rasējumiem.
Piegādes laiks ~2 nedēļas.
Apraksts
| Product ID | 97005976 |
| Description | IJM148C PremPlus230 50×1,000 FSC 50 m 1.000 mm 230 GM2 |
| Pallet quantity | 24 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 50 m |
| Width (mm) | 1.000 mm |
| Grammage (g/m2) | 230 g/m2 |
| Productgroep | IJM148C |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|






