Izpārdošana!
TONER T09 melns (7 600 lappuses 5%)
Canon i-SENSYS X C1127P printeris BEZ TONERIEM
Original price was: €449,00.€373,00Current price is: €373,00.
Drukas ātrums: 27 lpp./min (A4), 49 lpp./min A5 • 5 collu/12,7 cm TFT LCD skārienekrāns • Drukas izšķirtspēja: līdz 1200 x 1200 dpi • Automātiska abpusēja drukāšana • Tīkls, Wi-Fi, USB, QR kods un NFC savienojamība • Maksimālā papīra ievades jauda: 850 loksnes
i-SENSYS X C1127P DATU LAPA
Canon i-Sensys X C1127P ir BEZ TONERIEM
Noliktavā 4 prece/-es
Apraksts
Papildus informācija spied šeit : i-SENSYS X C1127P DATU LAPA
Izejmateriāli:
TONER T09 melns (7 600 lappuses 5%)
TONER T109 ciāna (5 900 lappuses 5%)
TONER T09 fuksīna (5 900 lappuses 5%)
TONER T09 dzeltens (5 900 lappuses %)
Var papildus sakomplektēt ar otru 550lpp papīra lādi PAPER FEEDER AF-1
Papildu informācija
| Ražotājs | |
|---|---|
| Formāts | A4 Lāzerdruka |
| Funkcijas | printeris |
| Drukāšanas metode | Krāsu lāzerstaru druka |
| Krāsu skaits | 4 |
| Drukāšanas ātrums | Vienpusēja: līdz 33 lpp./min (A4) Divpusēja: līdz 33 att./min (A4) |
| Abpusēja drukāšana | Jā |
| Papīra svars | 60–216 g/m |
| Max. izšķirtspēja | 1200 x 1200 dpi |
| Savienojumi | Hi-Speed USB, Wi-Fi, Wi-Fi tiešais savienojums |
| Papīra ievade (standarta) | 550 lokšņu kasete, 100 lokšņu daudzfunkciju paplāte |
| Izmēri | 458 mm x 464 mm x 388 mm |
| Svars bez iepakojuma | 25 kg |
Jums arī varētu patikt…
-

Canon toner T09 Magenta
€121,00 Pievienot grozam -

Canon toner T09 Black
€82,00 Pievienot grozam -

Laser Cartridge T09 Yellow
€49,00 Pievienot grozam -

Canon toner T09 Cyan
€121,00 Pievienot grozam -

Canon toner T09 Yellow
€121,00 Pievienot grozam -

Laser Cartridge T09 Cyan
€49,00 Pievienot grozam -

Laser Cartridge T09 Magenta
€49,00 Pievienot grozam -

Laser Cartridge T09 Black
€49,00 Pievienot grozam








