Canon EOS R8 + 28-70 F/2,8 IS STM Kit
€3410,00
info: gatis.gerkis@ibserviss.lv; Mob. 26498366
Ideāls komplekts – piemērots ceļojumiem, ainavām, portretiem un ikdienas radošam darbam.
Nav noliktavā
Apraksts
Full HD 180p Veidojiet krāšņus lēni ierakstītus efektus.
Pret laikapstākļiem izturīga konstrukcija turpiniet uzņemšanu arī tad, kad apstākļi pasliktinās.
-6,5 EV automātiskās fokusēšanas jutība ātri iegūstiet precīzu fokusu, pat ja gaismas līmenis līdzinās pusmēness apgaismojumam.
Nepārtrauktā fotografēšana lielā ātrumā ar 40 kadriem/s iemūžiniet gaistošus mirkļus, izmantojot kameras elektronisko slēdzi.
Sniedziet savam radošumam iespējas izpausties pilnkadra formātā. Labāks bokē efekts, platāki skata leņķi un attēlu kvalitāte, kas, uzņemot pat vājā apgaismojumā, aizrauj elpu.
Papildu informācija
| Sensora izmērs | 35,9 x 23,9 mm CMOS (Pilnkadra) |
|---|---|
| Megapikseļu skaits | 24,2 |
| Slēdža ātrums | 30–1/16 000 s |
| Ekrāna izmērs pa diagonāli | 7,5 cm (3,0 collas) |
| ISO | 100–25 600, H: 102 400 |
| Nepārtraukta uzņemšana | 6 kadri/s – 40 kadri/s (elektroniskais) |
| Formāts | RAW, C-RAW, JPEG, HEIF, 4k, Full HD |
| Video veids | MP4 video: 4K UHD (59.94p), Full HD (1/6 – 179,82 kadri) |
| Max. izšķirtspēja | 6000 x 4000 |
| Skatu meklētājs | 0,39 collu OLED krāsu elektroniskais |
| Optika | RF un RF-s (EF un EF-S, izmantojot ef-eos R adapterus) |
| Atbalstītās atmiņas kartes | SD/SDHC/SDXC un UHS-I |
| Savienojumi | W-iFi; USB; Bluetooth; HDMI mini; ārējais mikrofons 3,5 mm |
| Zibspuldze | nē |
| Iespēja pievienot ārējo zibspuldzi | Jā |
| Izmēri | 132,5 x 86,1 x 70,0 mm |
| Svars bez iepakojuma | 414 g (461 g ar karti un akumulatoru) |
Jums arī varētu patikt…
-
Izpārdošana!

Lens Canon RF 14-35mm F/4 L IS USM New
Original price was: €1619,00.€1499,00Current price is: €1499,00. Pievienot grozam -
Izpārdošana!

Lens Canon RF 70-200mm F4 IS USM
Original price was: €1805,00.€1685,00Current price is: €1685,00. Pievienot grozam -

Canon RF 24-105 mm F/4 L IS USM for EOS R
€1445,00 Pievienot grozam








