Canon RF 20mm F/1.4L VCM NEW 2025
€1949,00
info: gatis.gerkis@ibserviss.lv; Mob. 26498366
Objektīvs RF 20mm F1.4L VCM ar lielu 20 mm fokusa attālumu un plašu f/1.4 diafragmas atvērumu ļauj iegūt jauna veida platleņķa kadrus. Uzņemiet uzmundrinošu skata leņķi ar 94° diagonāli un fokusējiet pat 0,2 metru attālumā, lai iekadrētu patiesi dinamiskas ainas.
Noliktavā 1 prece/-es
Apraksts
Īpaši plata leņķa pilnkadra objektīvs videoklipu un fotogrāfiju uzņemšanas radošai brīvībai. Pateicoties 20 mm fokusa attālumam un f/1.4 diafragmas atvērumam, šis hibrīdā veida fiksētā fokusa attāluma objektīvs ir lieliski piemērots gan plašām telpām, gan šauriem stūriem.
Papildu informācija
| Ražotājs | Canon |
|---|---|
| Objektīva stiprinājums | Canon RF |
| Objektīva veids | Fiksēta fokusa |
| Fokusa garums | 20mm |
| Diafragma | F1,4 |
| Minimālais fokusēšanas attālums | 0,20 |
| Attēla stabilizācija | Nav |
| Autofokuss | Jā, VCM |
| Filtra diametrs | 67mm |
| Izmēri | 76,5 x 99,3 mm |
| Saderība | EOS R8, EOS R, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS R3 (EOS R7, EOS R10, EOS R50, EOS R100 ar krop faktoru 1,6x) |
| Svars bez iepakojuma | 519 g |
Jums arī varētu patikt…
-

Canon EOS R5 C Body Cine Video
€3600,00 Pievienot grozam -
Izpārdošana!

Canon EOS R BODY
Original price was: €1659,00.€1359,00Current price is: €1359,00. Pievienot grozam -

Canon EOS R5 Body V5
€3500,00 Lasīt vairāk -

Canon EOS RP Body
€1191,00 Lasīt vairāk -
Izpārdošana!

Canon EOS R6 Mark II NEW2022
Original price was: €2239,00.€2093,00Current price is: €2093,00. Pievienot grozam -

Canon EOS R3 BODY NEW
€5647,00 Lasīt vairāk






