Canon RF 24mm F/1.4L VCM NEW
€1699,00
info: gatis.gerkis@ibserviss.lv; Mob. 26498366
Aizraujošām fotogrāfijām un videoklipiem izvēlieties RF 24mm F1.4L VCM, kas apvieno fotografēšanu un filmēšanu. Šis 24 mm f/1.4 fiksēta fokusa attāluma objektīvs ir ideāls hibrīda stila objektīvs, kas ļauj iejusties platleņķa stāstu veidošanas centrā pat vājā apgaismojumā. Intuitīvās funkcijas ietver īpašu diafragmas vadības gredzenu video uzņemšanai, 11 lapiņu diafragmas atvērumu kinematogrāfiskiem izcēlumiem un gela filtra turētāju aizmugurē, lai iegūtu izcilu radošo kontroli.
Noliktavā 1 prece/-es (var būt neizpildīts pasūtījums)
Apraksts
Hibrīda stila objektīvs, kas izgatavots fotogrāfijām un videoklipiem,— ar 24 mm platleņķa fiksēta fokusa attālumu un lielu f/1.4 diafragmas atvērumu, ārkārtīgi asu optiku un noderīgām filmu veidošanas funkcijām — lieliski piemērots aizraujošām ainavām, arhitektūrai un citām vajadzībām.
Papildu informācija
| Ražotājs | Canon |
|---|---|
| Objektīva stiprinājums | Canon RF |
| Objektīva veids | Fiksēta fokusa |
| Fokusa garums | 50mm |
| Diafragma | F1,4 |
| Minimālais fokusēšanas attālums | 0,40cm |
| Attēla stabilizācija | Nav |
| Autofokuss | Jā, VCM |
| Filtra diametrs | 67mm |
| Izmēri | 76,5 x 99,3 mm |
| Saderība | EOS R8, EOS R, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS R3 (EOS R7, EOS R10, EOS R50, EOS R100 ar krop faktoru 1,6x) |
| Svars bez iepakojuma | 580 g |
Jums arī varētu patikt…
-

Canon EOS R5 C Body Cine Video
€3600,00 Pievienot grozam -

Canon EOS RP Body
€1191,00 Lasīt vairāk -
Izpārdošana!

Canon EOS R6 Mark II NEW2022
Original price was: €2239,00.€2093,00Current price is: €2093,00. Pievienot grozam -

Canon EOS R5 Body V5
€3500,00 Lasīt vairāk -
Izpārdošana!

Canon EOS R BODY
Original price was: €1659,00.€1359,00Current price is: €1359,00. Pievienot grozam -

Canon EOS R3 BODY NEW
€5647,00 Lasīt vairāk






