Lens Canon RF 20-50mm F4L IS USM PZ
€1649,00
info: gatis.gerkis@ibserviss.lv; Mob. 26498366
Izpaudiet savu radošumu videoklipos vai attēlos, izmantojot objektīva RF 20-50mm F4L IS USM PZ plašo fokusa attālumu diapazonu un uzlaboto tālummaiņas kontroli, kas ļauj bez piepūles reaģēt uz katru mirkli.
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Apraksts
Jauna veida standarta tālummaiņas objektīvs — RF 20-50mm F4L IS USM PZ ir pirmais pilnkadra L sērijas objektīvs ar iebūvētu automātisko tālummaiņu. Bez piepūles mainiet no vienmērīgas servoierīces vadītas tālummaiņas uz manuālu tālummaiņu, lai precīzi kontrolētu katru kadru.
Papildu informācija
| Ražotājs | |
|---|---|
| Objektīva stiprinājums | Canon RF, Canon RF un RF-s (koific.1,6) |
| Objektīva veids | Standarta zooms |
| Fokusa garums | 20-50mm |
| Diafragma | F4 |
| Minimālais fokusēšanas attālums | 0,24m |
| Attēla stabilizācija | Ir, optiskā, 6 pakāpju |
| Autofokuss | Jā |
| Filtra diametrs | 67mm |
| Saderība | EOS R8, EOS R, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS R3 (EOS R7, EOS R10, EOS R50, EOS R100 ar krop faktoru 1,6x) |












