Lens Canon RF 200-800mm F/6.3-9 IS USM
€2377,50
1 pre-order available
Apraksts
Piekļūstiet tuvāk sporta notikumiem, dabai un savvaļas dzīvniekiem, izmantojot tālummaiņas superteleobjektīvu, kas jebkurā vietā nodrošina lielāku sasniedzamību ar neticamām pielāgošanas iespējām.
Papildu informācija
| Ražotājs | |
|---|---|
| Objektīva stiprinājums | Canon RF, Canon RF un RF-s (koific.1,6) |
| Objektīva veids | Teleobjektīvs |
| Fokusa garums | 200-800mm |
| Diafragma | F6,3-9,0 |
| Minimālais fokusēšanas attālums | 0,8m |
| Attēla stabilizācija | Ir, opiskā, 5.5 pakāpju |
| Autofokuss | Jā |
| Filtra diametrs | 95mm |
| Saderība | EOS R8, EOS R, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS R3 (EOS R7, EOS R10, EOS R50, EOS R100 ar krop faktoru 1,6x) |











