Canon EOS R6 V body
€2699,00
Pieteikties: gatis.gerkis@ibserviss.lv; Mob. 26498366
Saglabājiet fokusu ar Dual Pixel CMOS AF II un viedu objektu noteikšanu, savukārt tālummaiņas svira nodrošina vienmērīgu, precīzu vadību ar saderīgiem tālummaiņas objektīviem, piemēram, Canon RF 20-50MM F4L IS USM PZ. Izbaudiet izcilu attēlu kvalitāti, pateicoties pilnkadra sensoram, kas nodrošina 7K 60p RAW, pārdiskretizētu 4K 60p ar papildu detaļām, kā arī lielu kadru nomaiņas ātrumu līdz 120p 4K vai 180p 2K/Full HD režīmā.
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Apraksts
Izpaudiet savu radošumu ar kinematogrāfisku kvalitāti, izmantojot Canon EOS R6 V, daudzpusīgu pilnkadra kameru ar 7K RAW video, Open Gate ierakstīšanu un attēlu stabilizāciju. Tā paredzēta satura veidotājiem, kuri vēlas uzņemt vairāk.
No kinematogrāfiskiem videoklipiem līdz augstas kvalitātes fotogrāfijām — EOS R6 V piedāvā rīkus, lai jūs savus stāstus varētu parādīt jaunos dinamiskos veidos.
Papildu informācija
| Megapikseļu skaits | 32,5 |
|---|---|
| Slēdža ātrums | 30–1/16 000 s |
| Ekrāna izmērs pa diagonāli | 7,5 cm (3,0 collas) |
| ISO | 100–25 600, H: 102 400 |
| Nepārtraukta uzņemšana | 12 kadri/s – 40 kadri/s (elektroniskais) |
| Formāts | RAW, C-RAW, JPEG, HEIF, 4k, 7k, Full HD, Open Gate 3:2 |
| Video veids | MP4 video: RAW – 30fps, 4K UHD (60fps)120p, 7K 60p RAW, 2K – 180fps, Full HD (1/6 – 180 kadri),4K 60p UVC straumēšana |
| Max. izšķirtspēja | 6960 x 3672 |
| Skatu meklētājs | 0,5 collu OLED krāsu elektroniskais |
| Optika | RF objektīvi (EF un EF-S, izmantojot objektīvu adapterus) |
| Atbalstītās atmiņas kartes | 1x CFexpress B tips, 1x SD/SDHC/SDXC |
| Savienojumi | W-iFi; USB; Bluetooth; HDMI mini; ārējais mikrofons 3,5 mm |
| Zibspuldze | nē |
| Iespēja pievienot ārējo zibspuldzi | Nē |
| Izmēri | 141,8 x 83,3 x 79,7 mm |
| Svars bez iepakojuma | 598 g (688 g ar CFexpress karti un akumulatoru) |
Jums arī varētu patikt…
-

Lens Canon RF 70-200MM F2.8L IS USM Z (melns)
€3513,00 Pievienot grozam -

Lexar Pro 1800x SDXC U3 (V60) UHS-II R270/W180 128GB
€99,00 Lasīt vairāk -
Izpārdošana!

Lens Canon RF 24-70mm F2.8 L IS USM
Original price was: €2682,00.€2432,00Current price is: €2432,00. Pievienot grozam -

Canon RF 24-105 mm F/4 L IS USM for EOS R
€1445,00 Pievienot grozam -

Sirui Traveler 7A
€99,36 Pievienot grozam -

Lexar CFexpress 4.0 Pro Silver R3600/W3300 1TB
€498,00 Lasīt vairāk -

Think Tank DarkLight Backpack 20L, Black
€171,00 Lasīt vairāk -

Lens Canon RF 20-50mm F4L IS USM PZ
€1649,00 Pievienot grozam -

Canon Battery Pack LP-E6P
€109,00 Pievienot grozam








