Ploterpapīrs 841x150m 75g Draft Paper (97025854)
€67,00
Ploterpapīrs 841x 150m 75g Draft Paper, PEFC
Paredzamais piegādes laiks ~ 2 nedēļas
Apraksts
| Product ID | 97025854 |
| Description | IJM009 Draft Paper PEFC 150 m 841 mm 75 GM2 A0 |
| Pallet quantity | 24 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 150 m |
| Width (mm) | 841 mm |
| Grammage (g/m2) | 75 g/m2 |
| DIN formaat | A0 |
| Productgroep | IJM009 |
| Environmental | PEFC |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|




