IJM022 Standard Plus 61mm x 50m FSC 90 GM2 papīrs 3-paka
€60,00
Canon IJM022 Standard Plus 610 mmx 50m FSC 90 g/m²papīrs
Vienā Iepakojumā ir 3 ruļļi. Klasi augstākas kvalitātes papīrs par Standart sēriju.
Piegādes laiks 2 nedēļas no pasūtīšanas dienas.
Apraksts
| Product ID | 97003460 |
| Description | IJM022 Standard Plus Paper FSC 50 m 610 mm 90 GM2 |
| Pallet quantity | 25 BX |
| Minimum Order Quantity | 1 BX |
| Delivery Unit | 1 BX |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 50 m |
| Width (mm) | 610 mm |
| Grammage (g/m2) | 90 g/m2 |
| Productgroep | IJM022 |
| Usage | 3 rol |





