Ploterpapīrs LFM147 841x150m 80gm2 Recycled Zero Paper FSC (97002976)
€76,00
IJM021 841x150m 80gm2 papīrs, iepakojums 1-paka. CO2 neutral;Eco Label;PCF, 100% Chlorine free.
Paredzamais piegādes laiks ~2 nedēļas
Apraksts
| Product ID | 97002976 |
| Description | LFM147 Recycled Zero Paper FSC 150 m 841 mm 80 GM2 A0 |
| Pallet quantity | 24 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 150 m |
| Width (mm) | 841 mm |
| Grammage (g/m2) | 80 g/m2 |
| DIN formaat | A0 |
| Productgroep | LFM147 |
| Environmental | CO2 neutral;Eco Label;PCF |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|






