Ploterpapīrs IJM009F 914x120m 75g Draft Paper (97006102)
€44,00
Noliktavā 4 prece/-es
Apraksts
| Product ID | 97006102 |
| Description | IJM009F Draftpaper75 120×0,914 FSC 120 m 914 mm 75 GM2 |
| Pallet quantity | 35 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 120 m |
| Width (mm) | 914 mm |
| Grammage (g/m2) | 75 g/m2 |
| Productgroep | IJM009F |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 1 rol |
Papildu informācija
| Ražotājs | Oce |
|---|




