IJM258 610x30m 170gr Photo Paper Gloss FSC
€118,00
Canon IJM258 24″ 610 x 30m gloss fotopapīrs FSC® 170 g/m² sniedz lielisku krāsu atveidi ar izcilu baltumu, un tam ir FSC® sertifikāts. Ļoti stabila darba plūsmas efektivitāte, šī ir lieliska izvēle augstas kvalitātes fotoattēlu, mākslas un grafikas reprodukcijām. Ātri žūstošs. Piemērots lietošanai ar krāsvielu un pigmentu tintēm.
Piegādes laiks 2 nedēļas no pasūtīšanas dienas.
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
Apraksts
| Product ID | 97002821 |
| Description | IJM258 Photo Paper Gloss FSC 30 m 610 mm 170 GM2 |
| Pallet quantity | 80 ROL |
| Minimum Order Quantity | 1 ROL |
| Delivery Unit | 1 ROL |
| Basic Colour | White |
| Length (mm) | 30 m |
| Width (mm) | 610 mm |
| Grammage (g/m2) | 170 g/m2 |
| Productgroep | IJM258 |
| Environmental | FSC® |
| Usage | 1 rol |





